Montis Loge relaxfauteuil
Bij deze fauteuil, Loge, wordt tegemoet gekomen aan mensen die diep onderuit willen zitten en eventueel hun hoofd te ruste willen leggen. Omdat de uiterlijke vorm laag en diep is, maar de zitting binnenin op zich ondiep, is de Loge ook zeer geschikt voor lange mensen. In combinatie met de poef ontstaat de perfecte relaxfauteuil. Zijn gedistingeerde stroomlijn geeft de Loge een mannelijke sportiviteit, vergelijkbaar met een klassieke racewagen Alleen te zien in onze winkel in Ommen.
- Fauteuil in stofvanaf circa
€ 1500,-
- Fauteuil in ledervanaf circa
€ 1750,-
Montis Loge relaxfauteuil kleuren en stoffen
* Dit is slechts een greep uit de Montis Fauteuils collectie. Deze stoffen geven een indicatie van de mogelijkheden, maar kunnen in de praktijk afwijken van de werkelijkheid. In onze winkels laten wij u graag de exacte mogelijkheden zien.
U kunt Montis Loge relaxfauteuil toevoegen aan uw favorieten. Toegevoegd aan uw favorieten sinds
Zelf zien en ervaren?
Bezoek onze woonwinkels!
Wilt u onze winkel alvast van binnen bekijken, bekijk daneen video van onze showroom. Montis Loge relaxfauteuil bekijken gaat wegens corona tijdelijk op afspraak.
Bekijk openingstijden