Bert Plantagie, Tango
De Tango van Bert Plantagie voelt zich helemaal thuis rond u eettafel. De bekleding van deze comfortabele eetkamerstoel is een combinatie van stof en leer. Doorgaans met een stoffen bekleding aan de binnenkant voor een zachte zit en een leren bekleding aan de buitenkant. U kiest zelf de kleur, effen of een combinatie van contrasteerden kleuren het kan allemaal. De sitknaden van de Tango hebben de kleur van de bekleding van de binnenzijde.
De Tango heeft een elegant frame van ronde poten, deze poten kunnen ook kunnen ook geleverd worden in het vierkant, met of zonder wieltjes.
- Bert Plantagie, Spike.
- Bert Plantagie, laptoptafel Wireless
- Artikel 34 van 35





Wij zijn een CBW erkende winkel, dat betekent dat wij onze afspraken nakomen en dat u altijd verzekerd bent van een veilige aankoop. 